Minibar začal svoj príbeh písať v roku 2020.

Vedeli sme, že hlavnou zložkou našej ponuky budú ryby a toho sme sa držali.

Pripravujeme ich čerstvé, tak aby ste z nich mali čo najlepší gastronomický zážitok.Veľmi obľúbená je naša lahodná rybacia polievka s originálnou receptúrou.

Ryby sú jednoducho našim základom.

Ostatné jedlá odvodzujeme z kvalitnej hovädziny zo slovenskej farmy Pavlické stejky, kukuričných kuriat a sezónnej zeleniny.

Menší interiér podniku je príjemný, kapacitne postačuje pre cca 20-25 ľudí. Terasa je veľkorysá. Usporadúvame koncerty, spájame dobré jedlo s dobrou hudbou. Čapujeme české pivo Bernard. Bar zahŕňa niekoľko značiek kvalitných destilátov, rumov, whiskey.

Nájdete nás na Zelenej vode v Moste pri Bratislave medzi domčekmi pri rybárskom jazere. Svojím umiestnením je reštaurácia vhodná na rôzne oslavy, firemné akcie a večierky.

Pripravíme vám oslavu a catering podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať z našej štandardnej ponuky alebo si vymyslieť niečo špeciálne. Náš šéfkuchár s vami rád prekonzultuje každý detail.

Jedlo vám buď privezieme, alebo si ho sami vyzdvihnete. Či už ide o sviatočné menu, alebo záhradnú párty, verte, že ste si vybrali správne.

A to všetko preto, lebo nás to baví.

P.S.: Varíme v otvorenej kuchyni :)